Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2010, 23:36   #11
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
W porządku. Cohen i Samuraju - czekam na KP do jutra!
Jeśli nikt się do tego czasu nie dopisze że ma zamiar grać, wybieram postacie i ruszamy.

OTO AKTUALNA LISTA NADESŁANYCH KART POSTACI:

1. Gracz: Dominik "Dom" Jarrett - postać: Clause Grand
2. Gracz: Roni - postać: Jacke Sullyck
3. Gracz: Ghoster -postać: Shad O'Ben
4. Gracz: Imuviel - postać: Marlon Vilain
5. Gracz: brody - postać: Walter Mac Davell
6. Gracz: Bebop - postać: Terrence Baldrick
7. Gracz: Suriel – postać: Jessica Kingston
8. Gracz: Samuraju - postać: Rafael Jose Alvaro
9. Gracz: Cohen - postać: Jake (Jacob Maximilian Otto) Bauer
10. Gracz: Hesus - postać: Joe Campbell



Jeśli są inni chętni niech KONIECZNIE mnie o tym powiadomią w tej rekrutce, Czekam na informacje do dzisiaj do 22.00. Jeśli nikt się nie zgłosi uznaję, że mogę rozpocząć wybór graczy.

Planowałem do gry max 4 osoby ale waham się, czy nie zwiększyć limitu o 1 bo większość KP jest naprawdę obiecująca i przemyślana. Na razie jednak limit wynosi 4. Niestety. CO oznacza, że kilka osób, które się postarały nie będą mogły zagrać. Szczerze mówiąc nie lubię takich selekcji, ale ufam, ze Ci co się nie załapią do gry, nie będą mi mieli tego za złe.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 23-04-2010 o 08:31. Powód: Dodanie gracza z KP
Armiel jest offline