Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2010, 07:12   #13
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Uffff. Moi drodzy, to było strasznie ciężkie.
Większość KP była bardzo ciekawa i obiecująca i poświęciliście czas by je opracować. Dziękuje Wam za to.
Dokonując wyboru, kierowałem się kilkoma zasadami - aby było jasne.
Szukałem postaci, jak najlepiej wpisujących się w konwencję (oczywiście subiektywna ocen) oraz tego, by Wasze mocne i słabe umiejętności współgrały ze sobą - co też nie było łatwe.
Ze względu na to, że trudno mi było dokonać wyboru pomiędzy dwoma graczami zdecydowałem się jednak powiększyć liczbę osób w sesji do 5 (szczerze mówiąc myślałem o sześciu, lecz to byłoby jednak za dużo).

No dobra. Dość ględzenia.
Oto lista funkcjonariuszy, których komendant wytypował do działania w tej sprawie:

1. Gracz: Dominik "Dom" Jarrett - postać: Clause Grand
2. Gracz: Imuviel - postać: Marlon Vilain
3. Gracz: brody - postać: Walter Mac Davell
4. Gracz: Bebop - postać: Terrence Baldrick
5. Gracz: Suriel – postać: Jessica Kingston


Resztę funkcjonariuszy proszę o wyrozumiałość. Powiem szczerze - więcej nie robię "rekrutacji" selekcyjnej tylko na czas - bo selekcyjna kosztuje mnie za dużo nerwów. Trudno kogoś wybrać, naprawdę.

Moderatora proszę o zamknięcie tej rekrutacji.

Dziękuję.
 
Armiel jest offline