Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2010, 22:01   #9
Baczy

Baczy's Avatar

Reputacja: 546 Baczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnie
Pierwszy, dziewiczy wręcz, post, poszedł i jest. A tak z braku awka, "to bede jo": http://i21.photobucket.com/albums/b2...andcuffs_L.jpg

Poza tym...
Czyżby Felidae jako "rzeczy osobiste" wzięła sobie dwóch podwładnych jej samców?! Toż to przedmiotowe traktowanie mężczyzn!
I po co oni, we trójkę, poszli do ładowni?! Ja jeszcze znajdę jakieś zapisy video z tego "spotkania", zobaczycie...
A poza tym, czyżbyś miała mieć avka jedynej prawdziwej twardej latynskej laski na świecie, Michelle Rodriguez? ;>