Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2010, 22:16   #10
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Wiem, widzę, już to poprawiłem, wybacz błąd, na liście userów są dwie osoby o prawie identycznych nickach, które różnią się tylko spacją, pomyliłem się i nie Ciebie dałem do listy

Teraz jest tylko mały problemik z tym, że mamy w panelu sesyjnym dwa okienka Ale spoko, coś się z tym zrobi, muszę tylko temu poświęcić odpowiednią ilość czasu

Co do posta Slana, rozumiem go Choć fakt, w pierwszym akapicie nie jest wspomniane o kim mowa, ale domyślam się, że Slanowi kawałek posta wcięło podczas przenoszenia metodą kopiuj-wklej z Worda Prawda?

Skoro mowa o Slanie... Link podany przez Ciebie jako obrazek nie działa, nie wiem czemu Jeśli masz go na kompie, możesz go dać jako avek w panelu sesji, to nic trudnego Wtedy nie musisz dawać co rusz w postach tego tekstu, możesz też zmienić nazwę postaci na pełną, jeśli chcesz (a wnioskuję, że chcesz ). Prawdę mówiąc, byłoby to nawet wskazane... Nie wiem też czy zauważyłeś, ale trójka szlachciców sprecha ze sobą po chlondarsku (tak to się pisze? ). Jest to język, którego nie masz na karcie Pewnie tego nie dostrzegłeś (a podobno to ja jestem roztrzepany... ).

Myślę też, że powinniśmy poddać dyskusji prośbę Rylda dotyczącą spowolnienia sesji. Ja sam nie sądziłem, że tempo będzie tak wielkie, nie zrozumcie mnie źle, to miło z Waszej strony, że jesteście zainteresowani sesją, ale nie chciałbym, żebyśmy bawili się kosztem kogoś innego, kto ma po prostu mniej czasu i nie przewidział tego, że będziemy tak dynamicznie ruszać z kopyta.

Cóż, to chyba tyle z pilnych spraw, które się ostatnio pojawiły

EDIT: Zapomniałem o najważniejszym Dać już posta, czy może chcecie jeszcze się lepiej poznać/uwieść/pokłócić/zabić?

EDIT2: Ryld, a co to się stało, że na forum są dwie osóbki o prawie identycznym nicku? Biliście się o imię jakiejś mangowej postaci?
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 26-04-2010 o 22:32.
Kaworu jest offline