Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2010, 18:17   #1
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
[rekrutacja dodatkowa] Luna: Połączeni duszą.

Jest to dość specyficzna rekrutacja gdyż szukam osób, które chciałyby pograć już istniejącymi postaciami. Dokładnie oferuje postaci:

Nagash Hex'a
Adr'a
Howgh'a

Wiem, że to trudne wcielić się w cudzą postać, zwłaszcza w sesji już jakiś czas trwającej. Szukam przede wszystkim osób, które będą wytrwałe w grze. Nie musisz być weteranem sesji pbf aby się dostać do tej sesji. Musisz spełnić tylko tych kilka warunków:

* bycie regularnym, czyli jeśli ktoś wie że nie zdąży z postem niech da znać w komentarzach/mailem/telefonicznie Brak oznak życia oznaczać będzie usunięcie z sesji postaci. Ot nikt nie ma ochoty wprowadzać kogoś tylko po to aby postać sobie wisiała w powietrzu.

* pisanie postów zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Jestem dys... Wiem jak to jest mieć problemy z j. Polskim. Nie wyobrażam sobie jednak aby Ktos pijsal tajk posta w Sjesji

* Trzeba zachować koncepcje stworzonej postaci = wymagam przeczytania postów wcześniejszego gracza aby zapoznać się z postacią.

* Wymagam znajomości sesji odnoszącej się do wątku Salartus.


Sesja opowiada historię ludzi obdarzonych mocami nadnaturalnymi. Wątek prowadzony w tej części i postacie którymi przyjdzie wam grać stanowią część układanki – rasa Salartus (potworów) zagrożona jest wymarciem, grupa potworów zostaje wysłana na powierzchnię w celu znalezienia lekarstwa.

Klimat sesji ?

kabaszowaty Bez dwóch zdań nie mogę napisać nic więcej, ot nie wiem do którego koszyka wrzucić tą rozgrywkę. Ani to fantasy, ani SF, ani animki

Co oferuje ?

Regularną rozgrywkę w miłym gronie. Ciekawe wątki i sytuacje, humor, klimat i fakt, że sesja nie zakończy się po 3 stronie


Rekrutacja będzie otwarta dopóki starczy mi cierpliwości w szukaniu chętnych A nóż się okaże że nikt nie da znaku życia przez miesiąc


Potrzebne linki:

--- Materiały. ---

Rekrutka + mechanika ([Autorski] Luna: Połączeni Duszą.)

--- Komentarze. ---
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 02-05-2010 o 18:41.
kabasz jest offline