Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2010, 23:06   #2
Minty
 
Minty's Avatar
 
Reputacja: 1 Minty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumny
Z reguły jestem przeciwny wysyłaniu tak krótkich, dodatkowo początkowych części opowiadań, ponieważ w większości nie poruszają one żadnego z problemów, o jakich traktuje cały tekst, jednak tu będzie inaczej. Rozdział pierwszy, a raczej swoiste przedstawienie głównej postaci, subtelnie traktuje o pewnej ważnej dla całego utworu kwestii.
Dodatkowo jestem niecierpliwy i nie mogłem wytrzymać .
Liczę na to, że, pomimo małej ilości tekstu, który pozwoliłby lepiej zrozumieć moją koncepcję przedstawienia postaci, zrozumieliśmy się co najmniej dobrze.

Gdyby ktoś znał przebieg mojej twórczości na LI, zapewne zauważyłby, że wykorzystałem niektóre napisane wcześniej teksty. Zwyczajnie nie miałem czasu na stworzenie czegoś nowego, albo dany kawałek akurat pasował mi w jakieś miejsce .

Następna część rozdziału (o ile powstanie) ukaże się pewnie gdzieś w drugim tygodniu maja. Mam nadzieję, ze ktoś chętnie przeczyta także ją.

EDIT: OJ, zapomniałem o bb code, a tu ludzie już czytają i pewnie nie zrozumieją, co dzieje się naprawdę, a co w wyobraźni... Ale gafa.

PS. Jak zwykle proszę o ocenę. W końcu wystawiam to właśnie w celu poznania Waszego zdania, a i obojętność bywa czasami gorsza od najsłabszej noty.
 

Ostatnio edytowane przez Minty : 02-05-2010 o 23:51.
Minty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem