Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2010, 22:34   #1
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
[GTA Storyteiling] Powrót do Great City - Sesja solowa



16:13
-Żeby wysłuchać nagrania wciśnij... - Głos nagrany w pamięci automatycznej sekretarki nie zdążył wypowiedzieć całej swojej kwestii. Mężczyzna wcisnął automatycznie jedynkę i po chwili pomieszczenie wypełnił płacz jego matki:

"<płacz>, synu, twój ojciec <płacz> nie żyje. Zginął przed chwilą, <płacz> przyjeżdżaj jak najszybciej, mam problemy, <płacz> policja zadaje jakieś dziwne pytania, pyta o jakieś matryce <płacz> przyjedź jak najszybciej, <płacz> bardzo cię proszę. Proszę pani..." - w tym momencie nagrał się inny kobiecy głos - "jestem detektyw Samantha Brons, mam do pani kilka pytań... - w tym momencie jego matka ryknęła płaczem i zakończyła rozmowę.

Odsłuchał nagranie jeszcze raz, siedząc w fotelu w mieszkaniu w New Jersey. Przez chwilę patrzył w ścianę, lecz po chwili wysłał wiadomość do Jenny, swojej mamy: "Już jadę" i poszedł się spakować. Telefonicznie zarezerwował bilet na lot do Great City na 18:00. Przed nim co najmniej tygodniowy pobyt w jego rodzinnym mieście.

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> <><><><>

Witam w mojej solowej sesji w klimacie gangsterskim, coś w stylu serii gier GTA. Zacznę od Great City. Jest to duże miasto gdzieś w Stanach Zjednoczonych, będące moim wymysłem. W założeniu jest to metropolia z mocno rozwiniętą siecią metra, znaczną ilością mostów (tak, miasto leży przy rzece) oraz gangami, zarówno tymi "z kwartału", jak i tymi, które kontrolują miasto. Nie stworzyłem do niego żadnego planu ulic, konkretnych lokalizacji etc. - przyszły gracz (bądź graczka, nie wykluczam też takiej możliwości) będzie mógł trochę "poszaleć" w kreowaniu miasta.

Wzór Kart postaci (wysłanej potem na PW):
1.Dane osobowe wraz ze zdjęciem
2.Wygląd
3.Historia (m.in. dlaczego wyjechała z Great City)
4.Wyposażenie (czyli rzeczy osobiste, z którymi postać postanowiła polecieć do Great City - ale bez przesady, pewnych rzeczy nie wolno wnosić na pokład samolotu )
5. Informacje dodatkowe odnośnie rodziców, czyli ich wiek, zawód oraz imię ojca.
6. Inne o postaci: może jakiś nałóg, albo fobia, albo złamane serce...i wiele wiele innych - nie trzeba mieć tego dużo, nie trzeba mieć tego w ogóle.

Od razy zaznaczam, że nie wymagam od przyszłego gracza, który się dostanie, kilkustronicowych postów. Ale za zbyt krótkie - kulka w łeb od ulicznego ćpuna. Czyli wymagam posty średniej długości (około A4) i częstotliwości odpisywanie 1 post/tydzień. Sądzę, że jest to rozsądna częstotliwość.

Rekrutację zamykam za dwa tygodnie, 21 maja 2010
Wszelkie pytania dotyczące rekrutacji/sesji proszę zamieszczać w tym temacie bądź wysyłać na PW.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 07-05-2010 o 22:54. Powód: literówka
JohnyTRS jest offline