Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2010, 22:13   #6
Kirholm
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
Witam wszystkich, witam.

Jak zapewne wiecie zjazdy rodzinne rządzą się własnymi prawami, dlategoż jestem wcześniej niż się spodziewałem. Na wyjeździe dostęp do komputera miałem sporadyczny i dzielic się musiałem z resztą familii, także cieszę się, iż wstrzymaliście się z wklepywaniem postów.

Tak więc powitawszy wszystkich rad jestem mogąc Was zaprosic do sesji i mam nadzieję, iż będziemy się razem wspaniale bawic. Teraz, troszeczkę warunków:

Częstotliwośc, 1 post na tydzień, tak jak było w pierwotnym założeniu.

Dialogi piszemy kursywą.

Cytaty, jak kto woli, albo cudzysłów albo i też nie.

Imiona, pogrubiamy lub nie, wedle uznania.

NIE zezwalam na umieszczanie kilkolinijkowców. Rozumiem, iż czasem ciężko napisac pożądnego posta opierając się jedynie na tym co zamieścił MG, dlatego idę Wam na rękę i pozostawiam sporą dowolnośc. Dlatego rozpuśccie czasem wodze wyobraźni lub zagłębcie się w odczucia swojej postaci.

W przypadku braku możliwości napisania posta, proszę o kontakt co najwyżej w połowie terminu odpisywania. Rozumiem, iż są rzeczy ważne i ważniejsze, lecz nie zdzierżę olewactwa.

Jeśli komuś nie pasuje klimat bądź styl sesji proszę się natychmiast zgłosic. Teraz jest najodpowiedniejszy do tego moment. Mam kilku graczy rezerwowych, którzy chętnie wskoczą na miejsce ewentualnych maruderów. Broń boże, nikogo nie wyganiam!

Jako iż, na gg bywam raczej w godzinach wieczornych to proszę o kontakt mniej więcej w tym czasie, ewentualnie użyc można poczciwego PW na stronie. Pytania przez maila raczej odradzam.

Na wszelki wypadek podam raz jeszcze:

gg: 2273437
mail: kirholm@gmail.com

EDIT: na posty czekam do soboty, 15 maja do godziny 24:00.

Pozdrawiam, Kirholm.
 

Ostatnio edytowane przez Kirholm : 08-05-2010 o 23:02.
Kirholm jest offline