Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2006, 16:50   #4
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Tartusie.
Miałem problem z tym, na którą rekrutację Ci odpowiedzieć, bowiem otworzyłeś dwie i obie są ... fatalne. Nie bójmy się tego słowa, bo pasuje ono jak ulał. Nie ma w nich podstawowych informacji dotyczących samej sesji, za to jest masa rzeczy, której prawdę mówiąc nie rozumiem. Widać, że się starasz, ale czy pokusiłeś się chociaż o przeczytanie zasad gry na forum LastInn? Czy na pewno mówimy o RPG? Bo czytając Twoją rekrutację mam wrażenie, że to chyba jakaś alternatywa do naszego "Shadow of Elements". Już moi przedmówcy pokazali Ci, jak powinna wyglądać rekrutacja. Nic do tego dodawać nie trzeba - wystarczy przeczytać. A jednak otworzyłeś kolejną rekrutację i powstał kolejny potworek. Sam przeczytaj to, co napisałeś i powiedz, czy na taką sesję byś się pisał?
Cytat:
Napisał Tartus
Jest koło 1400 r
1400? Na Ziemi? Helikonii? w Suchej Beskidzkiej? Jaki to system? Jakie realia obowiązują? Co potrzebujesz, by zagrać i co mają zrobić gracze by móc zagrać?
Dajesz odnośnik do bloga, który jest totalnym chaosem, gdzie nic nie da się wyczytać i można sądzić że to kpina z Twojej strony. Nawet nie chcę wierzyć, że to reklama bloga, bo ja bym się wstydził coś takiego pokazać. Ale dobrze - piszesz o rasach, o broni. Wymagasz pisania i opisu postaci a sam nie dajesz żadnych wskazówek. To tak, jakbym ja napisał, że jest miasto X. Piątka przyjaciół siedzi w domu. Możecie zagrać golingami, jomulami oraz fertolami. Granie cacarami jest niemożliwe. Dopiero od jakiegoś poziomu. Jakiego poziomu? Co to za
Cytat:
Napisał Tartus
Potrzebujecie odpowiedniego poziomu by się stąd wydostać!!!
Albo mi się wydaje, że myślimy o czymś innym albo to jakaś pomyłka. Brzmi jak z cRPG, a na forum NIE gra się w cRPG. Poczytaj DOWOLNĄ sesję i zobacz o co tam chodzi. To wiele nie kosztuje, a pomoże Tobie dobrać graczy i zacząć sesję a innym oszczędzi trudów czytania Twoich kolejnych mało trafionych rekrutacji. Jeśli nadal nie chwytasz o co chodzi, to zgłoś się do ludzi z obsługi forum - oni coś pomogą, bo po to tu są.To będzie najlepsze rozwiązanie. Radzę się do niego zastosować, bo inaczej sesje będą zamykane za spam, który w dodatku odstrasza graczy.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline