Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2010, 09:51   #1
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
[GTA] Dwie klamki i waidro pestek

Witam po zmartwychwstaniu.

Tyle udało mi się odzyskać:
[GTA] Dwie klamki i wiadro pestek [18+] - Strona 5 - lastinn


Parę słów o mechanice:
W waszych kartach wkleiłem cechy i zdolności, które przypisałem filmom.
Cechy
Strzelanie - strzelanie/rzucanie z wszelkich broni
Walka - walka wręcz, nieważne czy to boks czy kung fu, po prostu potrafisz się bić
Poruszanie - zwinność, bieganie, skakanie, skradanie wszystko co wymaga doskonałej koordynacji ruchowej
Prowadzenie - motory, rowery, samochody, łodzie czy koparki. Cokolwiek jeździ testujesz to ta cechą. Helikoptery i samoloty tylko wtedy gdy w historii napisaliście, że umiecie latać Wiem, jestem podły, ale nie chciałem by wszyscy zaliczyli szkółkę lotniczą
Ściema - gadka, podryw, oszustwo, kradzież - bardzo szeroki wachlarz,
Żywotność - tyle razy możesz oberwać zanim pocałujesz beton, czy przeżyjesz? Różnie może być, porzucony w płonącym magazynie idziesz do piachu, jeśli erka dowiezie Cię do szpitala masz szanse.

Zdolności – nie będę się rozpisywał. Nie są to sztywne zdolności. Raczej kierunek, w którym trzeba patrzeć. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, jeśli zaczniecie nadużywać/ naginać zasady to się pogniewamy


Testy cech
Rzucamy k10 jeśli rzucicie mniej niż wasza cecha to zaliczone. Rzucać będziemy jednak gdy będzie to miało uzasadnienie (tzn. gdy powiem, że rzucamy ) lub w razie konfliktów między postaciami.
Ewentualnie, gdy będziecie chcieli coś zrobić w sesji, a nie będziecie mogli mnie zapytać, bo będę nieobecny/pijany/zapracowany.
Oczywiście istnieją modyfikatory:
2 odejmujecie, gdy coś jest trudne (zazwyczaj, gdy kilka rzeczy naraz robicie, strzelacie przez okno podczas jazdy itp. Ewentualnie celowanie w konkretne części ciała)
4 gdy bardzo trudne (trafienie w monetę z kilku metrów, wyjaśnienie gliniarzowi dlaczego masz gorący towar w bagażniku itp. )
6 zaś, gdy coś jest <cenzura> trudne (Wyjaśnienie szefowi Triady, że jego martwy brat w twoim bagażniku i brakujące 10kg koki nie mają z Tobą nic wspólnego )
 

Ostatnio edytowane przez Mike : 14-09-2010 o 17:41.
Mike jest teraz online