Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2010, 09:07   #1
Suarrilk
 
Suarrilk's Avatar
 
Reputacja: 1 Suarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodze
[komentarze] Tysiąc Tronów

Na prośbę Sekala zakładam temat z powrotem.

Udało mi się skopiować z google część postów z sesji, ale nie wszystkie - 8 ze strony 2 i 2 ze strony 3, zapisały się kopie z 14. i 15. sierpnia. Wszystkie swoje posty mam zapisane w wordzie, ale np. Sekal nie kopiował własnych. Nie mogę znaleźć strony 1, ale widziałam wiele odnośników "Wyświetl pojedynczy post", może dałoby się odzyskać w ten sposób część danych. Niestety, ja za chwilę wychodzę i nie dam rady tego zrobić, a liczy się czas.

Dlatego prośba do wszystkich graczy, aby spróbowali odzyskać jak najwięcej postów - Solinarus opisuje, jak to zrobić, tutaj.

A może któreś z Was zapisywało całą sesję w dokumencie?

Pozdrawiam
Suarrilk

PS. A może ktoś dostawał powiadomienie na maila i nie kasował potem tych wiadomości? W ten sposób można by odzyskać posty.
 
__________________
"Umysł ludzki bardziej jest wszechświatem niż sam wszechświat".
[John Fowles, Mag]

Ostatnio edytowane przez Suarrilk : 23-08-2010 o 09:10.
Suarrilk jest offline