Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2010, 10:06   #3
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Tyle udało mi się odzyskać z rekrutacji (głównie dzięki pomocy Woltrona, za co jeszcze raz dziękuję). Z ważniejszych informacji brakuje mi w zasadzie tylko opisu kapłanek. Jeśli ktoś ma to zapisane u siebie, to bardzo proszę o podesłanie do mnie. Niestety miałam kopię tylko na PW, a całe PW... wiadomo co.

Niestety, zniknęły wszystkie nasze konsultacji przez PW (na szczęście zostały te na gg). Nie jestem w stanie ich odtworzyć, było tego tak dużo, że już nie wiem komu co pisałam. Mam nadzieję, że to sobie zapisywaliście, albo chociaż pamiętacie. Nie wiem też co ważnego zniknęło z tego tematu (oprócz kapłanek), ale chyba niewiele więcej.

Bardzo proszę wszystkich chętnych o wpisanie się ponownie do rekrutacji i zaznaczenie, czy nadal jesteście chętni i na jakim etapie tworzenia postaci jesteście - ewentualnie jeśli trzeba jeszcze raz coś omówić, jestem do dyspozycji. Proszę także tych, którzy już postacie wysłali, żeby również się dopisali. Chcę mieć pełny ogląd na to ile osób się zgłasza.

Ze statystyk na chwilę obecną:
  • Było około 15 graczy zainteresowanych sesją (nie wszyscy się wpisali do rekrutacji, proszę teraz, aby zrobili to wszyscy chętni, także ci, którzy zgłaszali się do mnie na gg).
  • Dostałam 5 kart postaci do minionego piątku
UWAGA! Z powodów wiadomych (pad serwera i gigantyczne zamieszanie z odzyskiwaniem sesji) rekrutację przedłużam do końca tygodnia, czyli do 29 sierpnia! Mam nadzieję, że wszyscy chętni się wyrobią, zważywszy na to, że mija już prawie dwa tygodnie od początku rekrutacji.
 
Milly jest offline