Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2006, 10:09   #1
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
[Neuroshima] Neuroshima by LMGray

A oto i moj skromny prezent na Święta . Zapraszam wszystkich do nowej sesji w świecie Neuroshimy. Mam nadzieję, iz dawni uzytkownicy byli zadowolenie zmojego stylu narracji, a wszystkim nowym osobom spodoba się rola mistrza gry jaka znów mi przypadnie. Oto sprawy organizacyjne, tak jak zawsze:
1. Preferuję storytelling, dlatego tez niepotrzebne sa dokładne karty postaci, lecz szczegółowy opis postaci, jej zdolności i wad
2. W grze weźmie udział od 4 do 6 graczy (mam nadzieję, iż tyle będzie )
3. Postacie powinny być w średnim stopniu rozwoju, tz. powiedzmy tak jak po kilku sesjach. Nie zaczynamy od zera 8)
4. Jeżeli nie zamierzasz pisać postów częściej niż raz na tydzień ta sesja raczej nie bedzie dobrym rozwiazaniem dla Ciebie
5. Akcja gry bedzie rozgrywała się gdzieś pomiędzy Detroit, a Frontem -> więcej szczegółów później
6. Czekam na zgłoszenia do gry i dokładny opis postaci, jej cech, zdolności, ekwipunku, historii etc.


Pozdrawiam
Mam nadzieje, iz juz w krótce spotkamy sie razem na bezkresnych pustyniach Nowego Świata.
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline