Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2010, 21:02   #3
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Wieża Corcorana


- O kant dupy potłuc tą waszą wyprawę. Trzech zbrojnych bez wsparcia, to na dziewkę za karczmą może zapolować co najwyżej. Bez obrazy. Ja to widzę tak: broń z rezonansem magicznym co najmniej średniej klasy, bo inaczej przez niektórych żyjących tam przeciwników nawet się nie przebijecie. To żelastwo, co nosicie, bym zmienił na jakieś lżejsze, z odpowiednimi czarami zapewniającymi adekwatną ochronę. Oprócz tego jednorazowe wsparcie... eliksiry, zwoje. I mag, który wam przeczyta te ostatnie. Ile jesteście skłonni wydać? O, bogowie... Dobra, cofam. Macie tu pięć miedziaków w ramach zapomogi i spierdalajcie. Żebraków mi tu nie trzeba. Tylko nie wydajcie wszystkiego od razu.

Corcoran jest Królewskim Magiem, nie sprawia jednak wrażenia szczególnie pochłoniętego obowiązkami. Jest bardziej kupcem niż uczonym, chociaż dość elitarnym. Do jego wieży ma wstęp każdy, niezależnie od rasy, wyznania, czy profesji - o ile, oczywiście, ma dość złota przy sobie.

Czary:
Tak, jestem w stanie rzucić zaklęcie. Wymień jakieś. Te bardziej popularne z pewnością, a co do tych rzadszych, jestem w stanie się dogadać.

Kupno:
Zwoje z czarami, mikstury, różdżki. Do wyboru do koloru. O ile jestem w stanie rzucić jakieś zaklęcie, mogę też stworzyć odpowiedni przedmiot po odpowiedniej cenie (Podręcznik Mistrza Podziemi).

Sprzedaż:
Chętnie kupię znaleziska zawierające w sobie magię. Płacę połowę wartości rynkowej w monetach, albo trzy czwarte w przedmiotach magicznych.

Umagicznianie ekwipunku:
Profesjonalna pomoc w stworzeniu odpowiedniego przedmiotu. Starczy zaopatrzyć mnie w wyrób mistrzowskiej roboty i zapłacić 60% normalnej ceny przedmiotu + koszta surowców.

Misje:
Owszem, mogę potrzebować pomocy. Wymagam dyskrecji i kompetencji, ale płacę uczciwie. A za naprawdę dobre rezultaty mogę coś jeszcze dorzucić. Ale to już do obgadania indywidualnie, zapraszam na zaplecze.


[napisane przez Gantolandona]
 
Bielon jest offline