Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2010, 01:30   #5
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
I ruszyli!

Sesja stoi na nowo, możemy grać! Czyż to nie cudowne?

Biedny Takshor - wszyscy dostają kasę, a ten budzi się na dnie jakiejś jaskini i to jeszcze ranny... i bez jednej broni...

Jeśli ktoś jest ciekaw ile wynosi aktualna majętność jego postaci, wystarczy się zgłosić do mnie na gg z takowym pytaniem.
Pragnę również zaznaczyć, że w wiosce znajduje się sklep z ekwipunkiem zwykłym oraz magicznym.

Można w nim kupić wszystko na co zezwala Podręcznik Gracza, czy Przewodnik MP, jeśli tylko cena takiego przedmiotu nie przekracza 2000 szt. To w końcu tylko wioska, nie? Nie mają tutaj żadnych epickich przedmiotów

Na potrzebę tej maksymalnej ceny, magiczne bronie +1 należy traktować tak, jakby kosztowały dokładnie 2000 szt, mimo iż kosztują więcej w zależności od typu broni.

O czymś zapomniałem? Chyba nie... ale jakbym zapomniał, to mnie zbijcie
 
Gettor jest offline