Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2010, 21:50   #5
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Faurin, choć nie graliśmy ze sobą zbyt długo to byłbym niezwykle zadowolony, widząc twoją Kartę Postaci na moim mailu

Argh, po co wyrzucać brylanty w błoto, oczekując, że same diamenty będą spadały z nieba? Lepiej, żeby tym brylantom dać możliwość podejścia pod szlif

Pteroslaw, witam w gronie kandydatów
Bardzo się cieszę, że jest propozycja postaci, która nie będzie wiedźminem

Pojawiło się już kilka głosów niezadowolonych z wyznaczonego przeze mnie deadline'a.
Cóż... Bardzo zależy mi na czasie, ale skoro jest z tym taki problem to przedłużę termin.

Byście nie musieli bawić się w zbieranie informacji z kilku postów, zedytuję pierwszy.
Proszę o spojrzenie na nowy termin i wyrażenie opinii na jego temat.

Co jeszcze mogę dodać?
Naprawdę baaardzo zależy mi na niedomkniętych wątkach, więc bardzo bym prosił o umieszczenie takowych w każdych dostępnych ilościach.
Każda otwarta furtka jest na wagę złota.

To chyba narazie tyle... Pytajcie jak coś jest niejasne


EDIT:

Aha! Jeszcze jedno... Skoro zależy mnie i wam (tak, wam też ze względu na owy brak możliwości ukończenia sesji z monotonią w profesjach ) na różnorodności postaci, prosiłbym o przedstawienie tutaj:
1. Rasy
2. Profesji

Oczywiście mnie jest to kompletnie niepotrzebne, ponieważ zobaczę co wybraliście najpóźniej wtedy, kiedy dostanę Karty.
Więc czemu o to proszę?
Proste, to informacje dla was, byście mieli możliwość nie dublowania
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 24-08-2010 o 21:59.
Alaron Elessedil jest offline