Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2010, 14:42   #2
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 13799 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
- Łoż, kurwo'ć, tło bardzo trudno zagodka - poczciwy Jan przywitawszy się z trollem musiał otrzymać dziwne powitanie w postaci zagadki.
Ostentacyjnie ściągnął melonik i podrapał się po głowie. Nie, żeby to oznaczało, że szarada mocnego jak wół stróża jest jakaś straszliwie trudna. Po prostu - Emigriusz chciał się po głowie podrapać. Przy okazji zaprezentował posiwiałe, sczochrane kędziory, choć doprawdy wcale niespecjalnie z tą równie ekscentryczną prezentacją się zachwycił. Na prymitywnym, acz nietypowym strażniku takie gesty nie zrobiły większego wrażenia.
Ażeby na drugi brzeg Ismeny się można było przedostać, należało odgadnąć zagadkę. Rzecz jasna, posiwiały jegomość domyślał się rozwiązania "zagodki".
Postanowił zatem rozdzielić owy tekst na kawałki i ewentualnie podelektować się nim, zanim przepłynie darmowy rejs z Ismeną albo otrzyma darmowy pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu "Trumna".

Jak nikt nie śpi musi spać - a trulle bardzo lubio za dnia spoć
lubi na klawiszach grać - a ja lubi na harmonijcy groć,
dziewka się i chop go bać - ony czynsto ludzi mogo proć,
że ich wychla kurwa mać - czyż-li to trull, jasno moć.


- Nu, dobrzy... A więc... A nii, chwilunio, muszy jeszczy pomyślić... - udawał, że się zastanawia i zastanawiał się, jakby tu nie udawać, że nie ma jeszcze odpowiedniego rozwiązania. - A winc dobrzy - to moży być trull.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Nieaktywna w grach - do odwołania.
Ryo jest offline