Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2010, 17:00   #8
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Nefarius, a czytujesz czasami co piszą admini?


Cytat:
Napisał Solinarius Zobacz post
Nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja, ze wszystkie dostępne drogi zawiodły, bardzo Was za to przepraszam i zapewniam, ze dołożę wszelkich starań aby taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca.

Do końca sierpnia pozostało jeszcze kilka dni, nie wiem czy wyrobimy się z nową wersją lastinn, ale we wrześniu będzie już na 100% chyba że wyskoczy coś naprawdę niespodziewanego. W nowej wersji lastinn sesje działać będą niezależnie od bazy forum i nie będzie z tym problemu.

Mam nadzieję, że tak jak w wielu wcześniejszy przypadkach (mniej groźnych co prawda), wyjdziemy z tego cało i dalej będziemy tworzyć tą, jakby nie mówić, dojrzałą społeczność.

Z dobrych rzeczy - mamy darmowy serwer do 2012 roku w ramach rekompensaty.
Nie będzie więc "drugiej" takiej sytuacji, więc odchodzenie z forum ze strachu przed powtórką z crasha jest moim zdaniem bezsensowne.

No, ale rób jak uważasz.
 
Gettor jest offline