Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2010, 13:49   #7
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Inkwizytor oczywiście zajmuje się głównie "nawracaniem" innych ludzi (I TYLKO LUDZI) na wiarę w Khybera. Więc jest on głównie walczący wręcz, chociaż czesto posługuję się modlitwami w razie np. opętań. Jest pewne wymaganie co do Inkwizytora
-Musi walczyć młotem. Młot taki musi być wzrostu posiadacza.
-Inkwizytor musi być ciężko opancerzony.

Historia ma być na tyle długa byś umieścił w niej wszystko co potrzebujesz.

Jeśli z klas "świętych" wolisz kogoś bardziej magicznego to polecam np. zealota

Aramin, jestem pewien, że sobie poradzisz. W końcu każdy kiedyś był żółtkiem.


Dopiero zauważyłem edycję postu Lechuna. Odpowiadam więc.
Klasy religiijne posługują sie modlitwami.
Źródłem magi dla czarodziei, zaklnaczy jest swoista mana. Nie ma określonych formuł zaklęć. Każdy zaklęcia tworzy sam, zapamiętuje swoją inkantacje i wypowiada ją kiedy trzeba czerpiac moc z czegoś co można nazwać maną.
Są też zaklęcia których przygotowywać samemu nie trzeba. Improwizacja korzysta ze świata otaczającego, można więc zauważając ognisko wytworzyć kulę ognia a mając pod ręką wodę można wysłać w przeciwnika lodowy promień.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^

Ostatnio edytowane przez Fearqin : 26-08-2010 o 13:55.
Fearqin jest offline