Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2010, 18:07   #12
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Arsene wypytał mnie o geografię wiec podzielę się z wami wiedzą.

Kontynent Przypomina kształtem Austarlię, tylko jest cztery razy większy. Rozciaga się przez wszytkie możliwe strefy klimatyczne, dlatego są tu zarówno rozległe pustynie jak i skute lodem krainy. Na samym zachodzie są głównie ludzie, wśród nich mieszka sporo elfów. Centralna część to siedliska przeróżnych ras. Na południe od centrum odzielone wielkm pasmem górskim jest przegromna pustynia, mieszkają tam głównie jaszczuroludzie (popualrna rasa w tymświecie).

Północna część to morźne krainy krasnoludów i niziołków (mniejsza część gnomów też tam mieszka. Na wschód od centrum największe morze i klimaty tropikalne. Rasy bardziej dzikie. Na północnym zachodzie i wschodzie, klimaty nieco mniej zimne, mieszkają ludzie i rasy Urgalów (mors-człowiek).

Południowy wschód to w miarę umiarkowane klimat i krainy elfów z wieloma górami i jeziorami, dwa morza.

Południowy zachód, wilgotne tereny, sporo bagien, morze i archipelagi, wyspy. Wszelkie rasy.

Cały kontynent otoczony czteroma oceanami, reszta niezbadanych kontynentów są głównie na południu (3) na północy są dwa, mniejsze.

Największe tereny równikowe to centralna część. Tam też największe miasta.

Stolica ludzi (ich główne państwo to Bresys) to Jamkas, ale najważniejszym dla ludzi miastem jest Hez-Galam, tam znajduje się główna siedziba Świętego Kościoła.

Co do broni palnej. Krasnoludy posługują się strzelbami, takim z okresu wiktoriańskiego. Jedynie posiadają większą lufę i MOC .
Ludzie lubią kusze samopowtarzalne. Najlepsza ma 50 strzałów.

Mam nadzieję, że pomogłem.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^

Ostatnio edytowane przez Fearqin : 27-08-2010 o 21:47.
Fearqin jest offline