Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2010, 20:54   #8
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Matt wysłuchał spokojnie kolejnych wypowiedzi. Wciąż nie pojawiło się nic konkretnego. Postanowił więc sprawy we własne ręce.
- Dobra panowie ja to widzę tak, nie ma co dłużej siedzieć i gadać - zrobił krótką pauzę by się zastanowić - Ivan, zostałeś wybrany na szefa i to zadanie powinno należeć do ciebie, wybacz że mówię ci co masz zrobić jednak tylko ty się do tego nadajesz. Zajmiesz się pozyskiwaniem nowych członków. Mam trochę oszczędności, jutro prześle ci na konto dwadzieścia tysięcy, niewiele jednak zawsze coś na dobry początek, zainwestuj je mądrze, sprowadź nam kilku nowych ludzi - wzrok Matthew przeniósł się na Nikolasa - Tommy ciebie nie było sporo czasu w mieście, najważniejsze w twoim przypadku to poznać kilka nowych osób. Na pewno ktoś cię jeszcze pamięta, zgłoś się do tych ludzi. Może przedstawią cie komuś nowemu, zdobądź kilka nowych kontaktów, może spróbuj wkupić się w łaski jakiegoś innego gangu, kto wie co oni wiedzą. Tylko i tu bardzo ważna rzecz, nie możesz nikomu o nas powiedzieć - westchną - zresztą to tyczy się was wszystkich panowie - Tym razem Shepard zwrócił się do Mike - zdaje się że zajmowałeś się kiedyś podrabianiem kasy, przydałby nam się jakiś większy fundusz, twoje zadanie będzie proste i w miarę bezpieczne, zorientuj się jak teraz wygląda rynek brudnej gotówki, spróbuj zdobyć potrzebny ci sprzęt i zacznij produkcję. Tylko nie przesadzaj, nie możemy zalać tego miasta naszymi fałszywkami, to by nam ściągnęło na głowę policje i konkurentów. Pomoże ci w tym Profesor, no może nie tyle w samym podrabianiu szmalu co postara się dowiedzieć gdzie można wyprać pieniądze. Tony, ty pójdziesz razem z Ivanem, przyda mu się ochrona, poza tym jedna osoba która próbowała by pozyskać nowych ludzi wyglądała by trochę śmiesznie. Musisz sobie zorganizować jakieś nowe ubrania, w tych łachmanach wyglądasz okropnie- Matt wyciągną z portfela trzysta dolarów - trzymaj i kup sobie coś porządnego, musisz wyglądać reprezentatywnie. Ja odwiedzę paru znajomych, spróbuje dyskretnie dowiedzieć się czegoś o śmierci Polaka. Przyda mi się też małe odświeżenie starych znajomości, jak by na to nie patrzyć ostatnio nie jestem na bieżąco. Dobra panowie, to tyle, spotkamy się tutaj dokładnie za tydzień i zobaczymy jak komu poszło, ustalimy też wtedy nowe priorytety i zadania. Tymczasem proponuję żeby każdy udał się do siebie i porządnie się wyspał, przed nami pracowite siedem dni.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline