Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2010, 20:27   #8
Rykoszet
Banned
 
Reputacja: 1 Rykoszet nie jest za bardzo znany
Spider-man pokiwał głową i zerknął na nietoperza, usiłującego bezpiecznie zejść z lampy. Pisnął i zleciał prosto w talerz pajączka. Ten delikatnie wyjął go z jajecznicy i podał Herblaistowi.
'Jak by nie było, jest tu teraz z nami. Przyda mu się imię' powiedział i pogłaskał go po grzbiecie. 'Co do X-Punishera... w nocy odszedł. Chyba nie czuł się dobrze w drożynie, z resztą, jeśli patrzeć na jego ojca, a znam go aż za dobrze to nic dziwnego'
Pająk westchnął z rezygnacją. Spojrzał na nietoperka.
'On je owady, jak chcesz to mogę ci trochę ich załatwić. Życzę smacznego, bo ja nie gustuje w jajecznicy z dodatkiem latających ssaków'
Wstał, wrócił talerz do zmywarki i wyszedł.


Baza danych była olbrzymia. Były tu banalne informacje o geografii jak i tajne projekty rządowe, w większości chronione hasłem. Bez problemu znalazła katalog o górze św. Hilarego. Nic szczególnego, dokładne położenie, przebieg aktywności, zdjęcia satelitarne i terenowe. Było jeszcze coś. Plik oznaczony dziwnym symbolem, jak by twarzą.

Niesyt również z hasłem. Na dobitkę był tak zabezpieczony, że nie dało się obejść bez znajomości głupiego hasełka. Ktoś nieźle się namęczył by to ukryć.
 
Rykoszet jest offline