Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2010, 22:44   #1
majk
 
majk's Avatar
 
Reputacja: 1 majk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodze
Komentarze do [DnD 3.5 FR] Rok Synów Umarłych

Więc postawiłem ponownie temat sesji. Jeśli ktoś ma coś z tamtego okresu śmiało wklejać- w następnej kolejce zrobimy coś ala "..później, tego samego dnia." i przejdziemy do akcji z pajęczym matecznikiem. Szczerze mówiąc nie podoba mi sie ta mechanika, za długo to wszystko trwa. Chciałbym przeprowadzić szybką walkę z bossem i lecieć dalej. Nie ręczę za swój internet, ale postaram się podreperować sesję przed wyjazdem. Bo sezon urlopowy dla majka się zbliża (3.09-~10.09) i nie będzie ze mną kontaktu w tym czasie. Postarajcie się uzupełnić portrety, posty i co tam jeszcze. To chyba tyle na tą chwilę.
@Velo - zobaczymy jak to wyjdzie z czasem.
@Obca;Ruchi - wiem, że bardzo w plecy z terminami, ale będzie "dla obozowiczów".
 
majk jest offline