Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2010, 20:49   #7
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kovix Zobacz post
Myślę, że ciężko sprawdzać, czy ktoś ma 18 lat, ale pewnie widać to po stylu pisania ( ja akurat mam ). Przypuszczam, że się zgłoszę i od razu rzucę pytaniem - czy możliwe jest dodanie sobie jakiejś wady ( np. arachnofobia, albo coś mocniejszego ) i w zamian dodanie 1/2 punktów do umiejętności? Stworzy się przy tym postać, która będzie... "wyrazista"
Możesz dobierać sobie wady - to stworzy postać wyrazistą a tym samym zwiększy szansę dostania się do gry. Ale nie przewiduję za to dodatkowych punktów do umiejętności.
W innych moich sesjach to praktykowałem, ale tutaj stawiam na równość punktów (które zresztą nie są najważniejsze).
Pamiętajmy, że na Koloni są zwykli ludzie. Każde "ubawienia" i wyróżnik - a za takie traktuję wady to po prostu coś, co będzie odróżniało Twojego bohatera od innych.
 
Armiel jest offline