Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2010, 09:56   #9
lectral
 
lectral's Avatar
 
Reputacja: 1 lectral nie jest za bardzo znany
... i w tym momencie poczuł jak ziemia pod nim drży i zaraz po tym został ściśle opleciony przez cztery liście które potem wciągnęły go pod ziemie. Przez chwile nie działo się nic, panowała kompletna cisza. Zastanawiał się czy to nie jakaś pułapka mająca na celu wieczne uwięzienie go w tej roślinnej pułapce. - * ... a potem wypłyną kwasy i mnie rozpuszczą * - rozważał wszelkie możliwości. Lecz nagle liście zaczęły się poruszać by zaraz po tym rozluźnić swój chwyt i wypuścić go zupełnie gdzie indziej. Pierwsze porównanie jakie przyszło Igniusowi na myśl: - *to wygląda jak nora wiewiórki* - . Oczywiście jednak żadna wiewiórka nie była by w stanie wybudować tak pięknego pomieszczenia. - * To muszą być komnaty elfów, tylko one mają takie fanaberia, uhuhu, wybudujmy dom w drzewie, natura nas lubi..ehh*.

Ignius rozejrzał się po pomieszczeniu. Oprócz niego w sali była jeszcze czwórka osób w tym niektórzy byli jeszcze w trakcie pojawiania. Ze ulgą stwierdził że nie tylko on został przetransportowany w tak dziwaczny sposób. Jeszcze większa ulga nastąpiła kiedy ujrzał że nie jest jedynym krasnoludem.
Jednak nim zdążył wydusić zwykle - “ Witajcie, kto wy?” do sali weszło kilka kolejnych osób. Jedną z nich był ten sam paladyn który dał mu woreczek i informacje. Przez kilka sekund panowała dojść niezręczna cisza jednak po chwili blond druidka przywitała ich po czym stworzyła dla nich krzesła z drewna. Ignius zajął miejsce na przeciw tego na którym siedział paladyn. Elfka kontynuowała, przedstawiając im pozostałych członków Rady, oraz misję jaka ich czeka. - * Na Elratha! Smoki! * - . No trzeba było przyznać. Nie czegoś takiego Ignius się spodziewał.
- * Smoki, legendarne potężne bestie o ogromnej mocy. Służą jak wierzchowce dla Orków?! Toż te plugastwa musiały je jakoś omamić. Elrath nie byłby zadowolony z takiej zniewagi tej szlachetnej rasy. * -
Kiedy Liliem skończyła mówić, wstał i powiedział:
- “ Ja, paladyn Elratha Ignius Cinnabar, podejmuje się tej misji. Symbolizuje ona wszystkie ideały Elratha. Kowal Dusz pewnością nie był by zadowolony że orki sprowadziły smoki do roli zwykłych latających koni. Jednak, smoki są potężne tym samym zwiększają silę bojową orków stukrotnie. W legendach nie jest do końca powiedziane czy to smoki stworzyły bogów czy bogowie smoki. Jednak niezależnie od tego wierze w swojego Boga całym sercem i gotowy jestem oddać życie za jego sprawę. A teraz w niebezpieczeństwie jest nasz świat. Jestem pewien że Elrath wspomoże tą misję całą swą mocą. Ja się na to piszę i również zachęcam pozostałych do podjęcia takiej decyzji “ -
Tutaj postarał rozejrzeć się po wszystkich zachęcającym wzrokiem. Po chwili usiadł, słuchając jak inni zadają pytania oraz przemawiają.
- * Ehh, naprawdę myślą że rada mędrców nie rozważyła już wszystkich możliwości? Ufam tej Radzie a szczególnie temu paladynowi. I najważniejsze - najbardziej ufam Elrathowi * -.
 

Ostatnio edytowane przez lectral : 01-09-2010 o 16:51.
lectral jest offline