Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2010, 18:35   #3
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Rointon stanął na swoim stołku, aby zebrani mogli go zobaczyć. Niestety (lub może na szczęście, kto to wie), jako gnomowi nie przysługiwał mu zbyt pokaźny wzrost. Taka natura i nikt jej nie zmieni.
- Czcigodny panie…- Zaczął.- …jestem pewien, że mówisz nam to w jak najlepszej wierze, aczkolwiek twoja troska o skarby obłożone klątwami jest co najmniej nieodpowiednia. Wierzę w swoją gwiazdę i w swoją moc i jestem święcie przekonany, że moje moce wystarczą w zupełności na oczyszczenie kosztowności na miejscu.- Uśmiechnął się dobrotliwie. Albo nie zrozumiał, że Antoniowi chodziło tylko o przechwycenie jak największej ilości łupu, albo też był na tyle inteligentny by nie dać tego po sobie poznać.- Po co będziemy fatygować wysoko postawionych czaromistrzów, skoro wcale nie musimy.-
Gnom usiadł ponownie i przykręcił sobie wąsa. Czuł nieodpartą chęć zapalenia fajki, któremu to nałogowi uległ ostatnio, ale powstrzymał się, sądząc że może to nie wypadać w tym miejscu i w tym towarzystwie.
Zza okularów z polerowanego kryształu górskiego przyglądał się uważnie swoim nowym współpracownikom. Nie wątpił w ich dobroć i poczucie obowiązku wobec świata, skoro znaleźli się tutaj. „To z pewnością najlepsi i najzacniejsi spośród dobrych i zacnych. Sól ziemi.” myślał.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline