Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2010, 19:11   #1
Vampire
 
Vampire's Avatar
 
Reputacja: 1 Vampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znany
[Komentarze] [Wampir:Maskarada] Ulice to Rzeczywistość

Witam, po raz wtóry.
Jak widzę sesja oraz komentarze nam zniknęły, ale to nic. Udało mi się znaleźć (z pomocą naszej moderatorki Efci, za co bardzo dziękuję) kopię zapasową sesji i ją zapisać. Przez to, że zrobiłem taką długą przerwę zapomnę o wszystkich niedociągnięciach i dam Wam drugi start. Jednakże, potrzebuję potwierdzenia, odnośnie do chęci grania. Chcę, by każdy z Was napisał tutaj, że chce kontynuować sesję. Jeżeli nie, to już ja się będę martwił. Wiem, że ktoś z Was może wrócić za jakiś czas, więc chcę dać na początku tydzień spokoju, gdybyście mieli dojechać z urlopu, czy wakacji. Jeżeli od kogoś wciąż nie będzie odzewu, to w zależności od innych graczy pomyślę, co robić dalej. Jeżeli będziecie chcieli rekrutację dodatkową, mogę taką później zorganizować. Będę wtedy odgrywał postaci, których gracze mi podziękują, nie mogą zniknąć "od tak". Jeżeli mielibyście jakieś pytania kierujcie je tutaj, bo ktoś może mieć takie samo. Sam również na zadane pytania będę odpowiadał w rekrutacji, a jeżeli ktoś ma bardziej osobiste pytania odnośnie do postaci, to daję pozwolenie na suszenie mi głowy na gg.
Pozdrawiam, Vampire.
 
Vampire jest offline