Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2006, 21:07   #9
toman5on
 
Reputacja: 1 toman5on ma wyłączoną reputację
Protestuję, stanowczo protestuję!
Jeśli chodzi o używanie przekleństw i ogólnie rozumianych obraźliwych słów to Mal ma rację - wszystko w granicach normy. Tyle z pozycji moda
Jeśli chodzi o moje zdanie to uważam SHAQ, że jednak trochę przesadzasz. Nie to żebym podważał Twój autorytet jako MG, ale jsą przynajmniej dwa poważne argumenty:
po pierwsze - wydaje mi się, że dowództwo nowej jednostki po to włożyło tyle wysiłku i zachodu w szukanie członków nowego oddziału, by mieć najlepszych z całego świata - ogólnie rozumianą "elitę". Skoro to elita to bezsensem wydaje się być traktowanie ich jak pierwszych lepszych "kotów" z łapanki ulicznej
po drugie - większość z przyjętych (jeśli nie wszyscy wręcz) to weterani bitew na wielu frontach, nie jakieś tam świeżo upieczone "greenhorny". I tacy zołnierze, choćby nie wiem jak chcieli dostać się do nowej jednostki nie przekroczą pewnych granic - zwłaszcza, że rządzi nimi być moze jakiś zafajdany kapitanek co pół służby spędził za biurkiem Nie sądzę by przykładowo weteran wojny obronnej Polski pozwolił sobie na takie obelgi pod swoim adresem. Prędzej doszło by do drobnej niesubordynacji w myśl starego hasła "Nie ma cwaniaka nad Polaka" 8) lub rzucił to w cholerę. Nie po to się decydował na przedzieranie przez pół okupowanej Europy by teraz wrócić do podstaw wojskowości i starej, dobrej "fali".
Przemyśl to i watch your back captain
 
__________________
You're another sh... talking punk to me
You're living inspiration for what I never wanna be
And I see, you've been blinded by what you believe
And now back up and sit down, shut up and act like you need to be
toman5on jest offline