Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2010, 00:13   #1
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Wątki dla indywidualnych postaci na sesjach.

Witam, cześć i czołem

Ostatnio zastanawiałem się nad tym zagadnieniem... oprócz głównej fabuły w sesjach mogą się pojawiać wątki nie dla całej drużyny bohaterów, a dla pojedynczej osoby - taka odskocznia od głównego zadania w grze.

Chyba wszyscy wiedzą o czym mówię, prawda?

Co o tym sądzicie?
Ja uważam, że takie coś jest całkiem fajne, jeśli jest odpowiednio dawkowane i po równo dla wszystkich... bo jeśli w czasie całej sesji z pięciu graczy, MG zdecyduje się wrzucić "coś ekstra" tylko dwóm z nich to z dużej odległości śmierdzi mi to faworyzowaniem takich postaci.

Oczywiście mówię tu o hipotetycznej sytuacji, gdzie (na przykład) wszyscy gracze angażują się jednakowo w sesję, a dobrze wiemy że różnie z tym bywa.

A może ktoś ma doświadczenia z takimi sytuacjami na sesjach i chciałby się podzielić wrażeniami?
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem