Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2010, 14:24   #20
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
IMHO, jak zwykle zresztą:

Myślę, ze warto byłoby rozważyć mały upgrade do tematu "Najchętniej zagrałbym w..." - temat jest tylko dla graczy (czy w założeniu jest), ale po zrobieniu podsumowania dzieją się dwie rzeczy:

- pierwsza - ludzie ponownie nabijają swoje życzenia. Nie do końca wiem po co? Może w związku z punktem kolejnym?
- druga - bardziej uciążliwa - zostaje utracona informacja o tym, kto czego sobie życzy. Cóż bowiem z informacji, że 28 użytkowników chciało zagrać w D&D, skoro nie wiadomo kto to był i ewentualnie z kim się kontaktować?

Myślę, że rozsądniejszym byłaby lista w poczatkowym poście zawierajaca nazwę systemu (lub preferowany świat) oraz listę nicków osób, które się zdeklarowały jako chętne. Wtedy potencjalny MG miałby informację o tym jakie jest "zapotrzebowanie" na system, ale również informację o tym kto ewentualnie byłby chętny na grę.

Problemem zawsze pozostanie aktualność tej listy, ale ostatecznie można również wstawić posta "już nie zainteresowany czymśtam" czy napisać PW.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem