Wątek: Galeria Chwały
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2010, 17:31   #5
Rhaina
 
Rhaina's Avatar
 
Reputacja: 1 Rhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumny
Przestałam się zajmować Galerią Chwały, bo zmieniły mi się warunki dostępu do Internetu. Z radością jednak widzę, że Mistrzowie sami dodają swoje chwalebnie ukończone sesje. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie - stałe przeczesywanie archiwizowanych sesji to rzecz mocno problematyczna w trakcie roku szkolno-akademickiego, a osoby zaangażowane same wiedzą najlepiej, kiedy kończą sesje.

Więc zachęcam serdecznie - Mistrzowie i/lub Gracze - jeśli macie powód do chwały, wpisujcie się tutaj. Najlepiej od razu z linkiem do sesji (bo czemu nie) albo nawet i całą metryczką (daty rozpoczęcia i zakończenia, lista graczy, którzy dotrwali itd).

Przy okazji dziękuję Alaronowi, który odratował sporządzone wcześniej listy.

Jako pomysłodawczyni uroczyście przekazuję Galerię Chwały w ręce godnych chwały i pochwały Mistrzów i Graczy.
 
__________________
jestem tym, czym jestem: tylko i aż człowiekiem.
nikt nie wybrał za mnie niczego i nawet klątwy rzuciłam na siebie sama.
Rhaina jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem