Wątek: Zakopany skarb
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2010, 14:10   #1
Flynn
 
Flynn's Avatar
 
Reputacja: 1 Flynn nie jest za bardzo znany
Zakopany skarb

Uwielbiam gdy ktoś poleca mi historię którą sam darzy uwielbieniem. Mój dziadek, zaczytujący się Karolem May'em dający mi do ręki "Skarb w srebrnym jeziorze", brat który odkrył "Trzech muszkieterów" Dumasa... Czy te bliższe czasowo: FFX, Berserk (manga), Kanon 2006, Death Note...

Miast samemu szukać, wolę podpytać ludzi którzy zakochali się w pewnych historiach i poprosić ich by podzielili się owymi najlepszymi z najlepszych. W zasadzie nie pamiętam bym rozczarował się jakąś rekomendacją, większość z nich była absolutnie fantastyczna (smaczku dodawał fakt że sam bym po nie pewnie nie sięgnął), tylko okazjonalnie zdarzył się klops psujący regułę (ekhm..Eragon...ekhm).

Tak więc moja prośba do was: polecicie mi wasze "skarby"?

Podaję jedynie parę wyznaczników i z góry dziękuję każdemu któremu będzie się chciało zapostować.

1. Historia może być przekazana w formie książki, audiobooka, filmu, serialu, gry, mangi, komiksu, anime...Słowem dowolnej. Idealna, choć nie wymagana jest podesłana na PW opcja pozwalająca na szybkie zapoznanie się z materiałem. Np. Stary, sprawdź "Elantris" Brandona Sandersona, idealnie byłoby gdybyś przesłuchał go w formie audiobooka z wydawnictwa Graphic Audio, podaję link.

2.Język - polski i angielski. Ew. napisy.

3.Ilość rekomendacji na usera - powiedzmy że każdy może podać maks. trzy rekomendacje + wypowiedzieć się na temat tych podanych przez pozostałych userów.

Z góry dzięki.
 
Flynn jest offline