Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2010, 16:08   #1
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
Thumbs up [NS 1,5] Luna Star 18+

Czemu jesteś na samym środku pustynie Nevady? Myślisz że ja wiem? To twój problem! Radź sobie z tym! Pewnie się dziwisz czemu mnie słyszysz w swojej głowie? Hmmm... jakby to tobie podpowiedzieć: załamani ludzie bez celu w życiu, którzy nie wytrzymują presji naszego [cenzura] świata. [cenzura] wszystko i idą na pustynie szukać swego losu. Widocznie nowa moda, takie szlachetne samobójstwo bez marnowania środków. Nie mów że się tobie odmieniło? Wybacz ale chyba za późno! Widzisz te ptaki krążące nad tobą? Nie to nie są mewy... Zwą się sępami i znają twoją przyszłość. Zginiesz marnie! Tutaj na środku pustyni!
Teraz jeszcze się tobie wydaje że widzisz duże napisy na horyzoncie? "Luna Star"? Wierz mi, to fatamorgana. Lepiej połóż się i niech ptaszki zrobią swoje. Nie wstawaj, proszę cię. To tylko zwidy! No co za uparta kreatura. Ej! Stawiam flaszkę że nie dojdziesz!


Głos miał chyba rację... Prawie się udało zabrakło kilkudziesięciu metrów i kilku gramów siły. Padasz na pysk. Czy tak ma wyglądać twój koniec?
Bynajmniej jeszcze masz chwilę aby się po zastanawiać... Czemu wszystko szlag trafił? Czego maszyny chcą od nas? Czego my chcemy od siebie?
Zapadasz w sen...

Budzi się! Śmigaj po szefową! - czy tak brzmiały pierwsze słowa w zaświatach? Bóg jest kobietą?
Otwierasz oczy, dostrzegasz rozmazane twarze przed sobą. Do twoich uszu dociera gwar okolicy. Liczne głosy, trzaskanie szkła i muzyka. Muzyka?
YouTube - Christina Aguilera, Lil' Kim, Mya, Pink - Lady Marmalade (proszę o trochę kreatywności i zamiast "Moulin Rouge" wstawić sobie "Luna Star")

Wreszcie widzisz wyraźnie. Jedna twarz skupia całą twoją uwagę.

-Witam, nazywam się Luna. A ty kim jesteś?
-------------------------------------------------------------------------------------
Potrzebuję 1-3 graczy aby rozegrać sesje w klimatach Neuro-falloutowych.
Przygoda rozpocznie się w bardzo sympatycznym i ciepłym miejscu o nazwie "Luna Star". Jak się z pewnością domyślacie LS to dom towarzyski, albo jednym słowem: Burdel. Oczywiście każdy będzie już traktowany jak po rekonwalescencji i nie będę się upominał o pustynny wstęp.
- System NS 1,5 (kostki rzucam u siebie przed monitorem).
- KP proszę mi wysyłać wraz z biografią na PW. Jednak rozmowa kwalifikacyjna zadecyduje kto będzie brał udział w sesji.
-Każdego zawodnika proszę aby faktycznie odgrywał swoją postać. Innymi słowami posty mają być pisane w pierwszej osobie.
-Sesja rozpocznie się wraz z pierwszym odpowiednim zawodnikiem. Zapraszam!
 
__________________
Extra! Extra! Read all about it!

Nothing to read right now! :P

Ostatnio edytowane przez Neoworld : 13-09-2010 o 19:45.
Neoworld jest offline