Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2006, 23:41   #1
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nuln - kolebka Sigmaryzmu

W tym temacie chciałem poznać Wasze spojrzenie na Nuln. Czy jest to naprawdę stare miasto, gdzie każdy kamień ma wiele ciekawych opowieści? Czy może to światełko w tunelu mrocznej cywilizacji i szpica postępu? A może to tylko niekończące się podziemia z miejscem do walk?
Ciekawi mnie to o tyle, że obecny opis miasta jest trochę inny od moich wcześniejszych wyobrażeń. Inny nie znaczy gorszy, a wiele rozwiazań jest nawet super pomyślanych. A jak to jest z Waszym wyobrażeniem Nuln? Oczywiście chodzi mi o porównanie oficjalnego wyobrażenia (z "Forges of Nuln") z tym, które było wcześniej - głównie w głowach niezliczonych mistrzów gry.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem