Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2010, 17:28   #6
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Cóż, klimatyczność i oryginalność to dość subiektywna sprawa i... jak na ironię, najważniejsze jest to aby stworzona postać posiadała te cechy właśnie w uznaniu gracza. To gwarantuje mu motywację i dobrą zabawę. Reszta świata (w tym MG i inni uczestnicy) zwykle schodzi na drugi plan. Jeśli twór przypadnie im do gustu, świetnie. Jeśli nie, bywa. Inna sprawa, że Ty moje postaci/posty zawsze wychwalałeś pod niebiosa, więc jakoś nie widzę problemu podobnego do tego jak w podanym przez Ciebie przykładzie ...

Jeśli to pomoże, mógłbym oczywiście obiecać, że nie będę budował jakichś munchkińsko/powergamersko zaawansowanych łodzi podwodnych. Po prostu lubię mieć dostęp do większej ilości ciekawych zaklęć/przedmiotów/potencjalnych prestiżówek. One (choć nie tylko one) dodają kolorytu mojej pracy.

Aha, jeszcze jedna sprawa, ponieważ zapomniałem zadać to pytanie w moim poprzednim poście. Jak z oficjalnymi materiałami wypuszczonymi po polsku, ale nie należącymi stricte do uniwersum FR? Ostatnio chodzi za mną koncepcja zrobienia jakiegoś szczura z Krain Wschodu... co jeśli byłbym w stanie uwiarygodnić istnienie takiej rasy w FR?
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri
Highlander jest offline