Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2006, 12:30   #5
neksus
 
Reputacja: 1 neksus ma wyłączoną reputację
witam i mam kilka pytań...

Jak to jest z ta pełną akredytacją...? Trzeba robić rezerwację ? Wpłacić kasę na jakieś konto ? Przez internet ? Czy wystarczy wykupić w dniu rozpoczecia konwentu osobiście...?
Co do samego programu...To czy jest tam gdzieś przewidziany czas /miejsce na RPG ? Bo chyba mi to umknęło lub same systemy figurkowe są. A co z innymi systemami jak np. WoD, CP2020, MERP, ED,(w które chętnie bym zagrał lub poprowadził dla samej przyjemnosci poprowadzenia) czy "nowoodkryty" przeze mnie RIFTS (który po poprawieniu totalnie niegrywalnej mechaniki jest według mnie bardzo ciekawym systemem, acz szkoda, że u nas prawie nieznanym) ?
A co do innych figurkowych...
Dlaczego nikt nie pomyslał o Battletechu (rpg Mechawojownik) który świetnie nadaje sie do rozgrywania zarówno idywidualnych jak i drużynowych walk i potyczek, a przy tym poza mechami które wyszły po polsku są jeszcze dziesiatki w anglojezycznych dodatkach, że juz nie wspomnę, że samemu można sobie mecha zaprojektować i sprawdzić go w walce :P
Prosze o odpowiedź, ponieważ próbowałem dwókrotnie wysłać PW, ale chyba mi sie nie udało :/
 
__________________
"Sama wiedza, nie oznacza mądrości. Trzeba jeszcze umieć z niej korzystać."
neksus jest offline