Wątek: Star Wars
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2010, 21:27   #2
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
A czy szanowny MG mógłby dać próbkę jakiegoś swojego tekstu? Bo jesteś nowy i nie wiem czego się spodziewać. Poza tym chciałbym dowiedzieć się co moja ewentualna postać robi na Coruscant i jak zostanie wessana w twoją sesję? Dlaczego pytam się o takie rzeczy - bo istnieje ryzyko, że będziesz chciał poprowadzić sesję dla samych dobry i pięknych nie-jedi najemników, a ja sobie stworzę złego przemytnika i będzie klops.

Poza tym brakuje mi odpowiedzi na takie pytanie jak: jakie rasy dopuszczasz, jak wygląda świat 500 lat przed filmem (i którymi filmami ;p starą czy nową sagą?).

Brakuje też informacji, a to już jest złamanie zasad panujących na LI, na temat częstotliwości postowania (czyli ile dni mają gracze na napisanie posta, a ile ty szanowny MG), informacji do kiedy trwa twoja rekrutacja, informacji na tema tego w jaki sposób robimy postać (d20, stary k6-tkowy Star Wars, storytelling?) i wielu, wielu innych.

Ja chętnie zagram w Star Wars, ale potrzebuję czegoś więcej niż suchej informacji o tym, że zamierzasz poprowadzić sesję Star Wars. Przepuszczam, że nie jestem odosobniony, dlatego zachęcam do popatrzenia jak wyglądają inne rekrutacje i uzupełnienia najważniejszych rzeczy.

Pozdrawiam
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.
woltron jest offline