Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2010, 10:34   #5
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam

Sesja została uzupełniona i oficjalnie startuje.

Zapewne zauważyliście w panelu drugiego Mistrza Gry. Tak jest. Będziemy prowadzić sesję razem z Ravanesh. Podział ról pomiędzy mną, a nią będzie dla Was czytelny za jakiś czas. Nie martwcie się. To będzie jak zabawa w "złego" i "dobrego" glinę


Zasady pisania postów:

1. Na odpisanie jest zawsze 7 dni. To powinno wystarczyć.
2. Piszemy poprawną polszczyzną i to jest jedyna zasada - nie musimy pogrubiać imion itp. Staramy się jedynie by post był czytelny.
3. Dobrej zabawy.

Przyjmujemy zasadę 1 post w kolejce na gracza. Jednak jeśli ktoś będzie miał potrzebę wrzucenia ich więcej to po konsultacji ze mną lub Ravanesh będzie to niekiedy możliwe i dopuszczalne.

Witam na Ymirze. Nie powiem, ze witam ciepło, bo bym skłamał

Życzę miłej zabawy.

Startujemy

EDIT: W pierwszym poście napiszcie troszkę o swojej postaci. O jej codzienności. Zakończcie posty deklaracjami co robicie - ewentualnie służę GG (w profilu) i PW.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 13-09-2010 o 10:42. Powód: uściślenie
Armiel jest offline