Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2010, 10:11   #6
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Witam serdecznie całą ekipę, której jestem członkiem... Bo jak już wiemy, w tej sesji Armiel będzie Głową, a Ravanesh Szyją, która tą Głową kieruje. Ale przejdźmy do bardziej przyzwoitych spraw.

Jestem pewien, że w tak znamienitym gronie sesja przerodzi się w forumowe arcydzieło (choćby takie małe arcydziełko ), nawet mimo uczestnictwa mojej skromnej osoby :P
Postaram się, jako jedyny doktór, łatać wasze ciała i psychikę w trudnych momentach, jednak nie oczekujcie cudów, Alien to Alien, każdy (oprócz Ripley) się go boi i to normalka. Nie da się z tym nic za bardzo zrobić. A jakiś Alien w sesji na pewno się znajdzie.

Podsumowując ten nieco dziwny (tak, to fachowe określenie!) post, chciałem tylko krzyknąć: "CSI: Kryminalne zagadki Ymiru" czas zacząć!

PS: W tej sesji zamierzam nie przeklinać! Serio, będę miły i kulturalny!
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline