Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2010, 21:57   #29
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Exclamation

Proszę Państwa, aby nie przedłużać.

Kart dostałem katastrofalnie mało. Tak należałoby napisać. Dwie osoby zdeklarowały, że przyślą kartę "w ostatniej chwili", ale jakoś im nie wyszło. Nawet gdyby to dostałbym dziesięć kart przy limicie dziewięciu postaci. Szkoda byłoby tą jedną kartę odrzucać, a właściwie - byłby to ciężki wybór.
Karty są bardzo różne. Dwie są mikropowieściami, z wartką akcją i w ogóle "miód, cud i orzeszki"; trzy trzymają poziom, a trzy krzyczą "ale daj mu szansę!". Aby nie było do każdej karty mam jakieś "ale" - czasem są to braki, czasem jakieś drobne zmiany, czasem coś grubszego.


Aby to wszystko usystematyzować i doprowadzić do porządku potrzeba chwili czasu. Wiem, że niektórzy są na urlopach, więc ich będę męczył później. Resztę zaatakuję przez PW w najbliższych dniach z prośbą o uzupełnienia, czy zmiany.

Część osób deklarowała "zieleń zieloną" w kwestii świata / gry / sesji PBF. Stąd moja prośba - jak są pytania wątpliwości to pytać, pytać i jeszcze raz pytać.


Posta otwierającego sesję należy się spodziewać w okolicach środy - niestety jestem na wyjeździe i mam bardzo ograniczoną możliwość napisania czegokolwiek z sensem... Zwłaszcza, że musimy jeszcze uzgodnić do końca karty i ekwipunek...


Kolejność postaci jest całkowicie przypadkowa:
Maroco Ribiera
Zhoth'illam
Ellandriel Aletha Danaan
Ulf Nitj'sefni
Meredith D'liane
Direbl Asfible Samoś
Richarad Taerin
Fargrim


WAŻNE: ponieważ rekrutacja zakończyła się "zgniłym kompromisem" weź wszystko - jeżeli ktoś wysłał kartę, a jego postaci nie ma na powyższej liście niech się odezwie. Pracowałem na kilku komputerach i coś mogło się gdzieś przemknąć niezauważone.

Jednak o poziom sesji specjalnie się nie martwię - będę się posiłkował tym, że praktycznie każda z postaci będzie miała początkowo własny wątek, więc... wolnoć Tomku...



Ewentualne skargi i zażalenia przez PW, lub tutaj.


Obsługę proszę o pozostawienie wątku na chwilę, zawiadomię o konieczności zamknięcia. TIA.
 
Aschaar jest offline