Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2006, 23:03   #9
Drachenfels
 
Reputacja: 1 Drachenfels ma wyłączoną reputację
No wiec ja tez pare slow napisze.

Jak to powiedziala moja przedmowczyni w rzeczy samej. Nie ma tak, ze akredytacje sie 'koncza'. Mozna na naszej stronie (www.przebudzenie.flamberg.pl) zrobic prerejestracje ale to tyle. Jej sens jest taki, ze wiemy ile miejsc noclegowych rozplanowac i do ktorej sali kogo wpakowac.

Co do RPG'ow to na pewno znajdzie sie miejsce by takowe pograc. Nie planujemy oficjalnych turniejow na MG i etc. Ale na pewno jak sie zbierze ekipa do grania i chetny mistrz gry to nie widze przeciwskazan. Inna rzecz, ze nie wiem czy bedzie oficjalny slupek z ogloszeniami 'MG szukany'. Ale nie jestem pewien czy to, az tak duzy problem. Z reszta pogoda jak narazie jest rewelacyjna, wiec bedzie mozna niezle pograc na swiezym powietrzu a w nocy wlasciwie gdziekolwiek.

Ja jeszcze mialem taka wizje by tutaj wrzucic pelne info, najaktualniejsze o imprezie ale czasu mi nie starcza. Atrakcji zapowiada sie moc i tych, ktorzy chca wiedziec wiecej to zapraszam na nasza strone.

W razie czego piszcie mail'e na: drachu@gmail.com odpisze w miare mozliwosci na biezaco.

www.przebudzenie.flamberg.pl
 
__________________
10. Sygnatura może zawierać do 4 linijek i nie można w niej używać żadnej grafiki ani odnośników do innych stron, można natomiast dodawać linki wewnątrz lastinn.
Drachenfels jest offline