Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2010, 11:44   #1
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Stojąc nad własnym grobem

Witajcie!
Na początek kilka zasad. Myślę, że wszystkim znanych, ale tak dla przypomnienia.
- jedna kolejka trwa 8 dni; 7 dni dla was i 1 dni dla mnie na odpisanie; Na koniec każdej kolejki będę podawał termin do kiedy należy wrzucić posty. O spóźnieniach lub nie możności odpisania proszę informować. To także dotyczy osoby MG.
- piszemy w trzeciej osobie lp. czasu przeszłego.
- działania postaci, opisy zapisujemy tekstem standardowym, dialogi podobnie, ale zaczynamy wypowiedź od myślnika, a myśli kursywą.
- na potrzeby stworzyłem dokument google, który posłuży nam do przeprowadzania rozmów;
- prosiłbym również o przesłanie lub umieszczenie avatarów postaci;
W tej chwili wasze postacie znajdują się w obcym sobie środowisku. Zostaliście porwanie ze szpitala (tylko postać Baczego pamięta drogę do leśnego domku) i umieszczeni w osobnych, zamkniętych pokojach. Pokoje są niewielkie 2,5x3,5m. Urządzone w najprostszy sposób. W szafie znajdziecie część waszej osobistej garderoby, więc możecie się ubrać oraz na szafce nocnej niewielki posiłek (kilka kanapek i woda). Drzwi od pokojów są zamknięte, a okna zamurowane. Wasze postacie są w pełni sił, nie czują żadnego bólu, ani innych doległości związanych z chorobą. (dlaczego tak jest pewnie niektórzy z was się już domyślają).
W pierwszym poście opiszcie jak zachowuje się wasza postać oraz ewentualne jej inne działania.
Od razu powiem, że ja nie ograniczam graczy i możecie zrobić wszystko. Poczynając od tego, że wcale nie musicie zostać wampirami, a kończąc na waszej współpracy (to do Baczego, który obawia się, że taka sesja na 4 graczy spowoduje waszą wymuszoną przyjaźń. Nic bardziej błędnego. Każdy sam podejmuje decyzję i jeżeli zechcecie działać w którymś momencie razem to proszę bardzo, jeżeli nie to nie. MG nie będzie w tym temacie niczego wymuszał. Sesja tak czy tak będzie szła swoim własnym rytmem.
Na koniec dodam, że stworzyłem googledoca na rozmowy (linki przesyłam wam na PW). Co prawda na razie nie macie z kim za bardzo pogadać, ale przyjdzie i czas na to.

P.S.
Kolejka trwa do 25.09
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.

Ostatnio edytowane przez brody : 18-09-2010 o 11:49.
brody jest offline