Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2010, 23:23   #1
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
[komentarze] Błąd w systemie - EP (behemot)

Witam i tradycyjnie życzę udanej sesji, oby nie upadła za szybko.
Linki:
Postacie Graczy:
- Nanami Sasakawa (Miriander) ([komentarze] Błąd w systemie - EP (behemot))
- Ana Simone (Lirymoor) ([komentarze] Błąd w systemie - EP (behemot))
Postacie Drugoplanowe:
- Wilehlm Higgins (questgiver) ([komentarze] Błąd w systemie - EP (behemot))
- Whitenoise (proxy) ([komentarze] Błąd w systemie - EP (behemot))
Postacie trzecioplanowe:
- Juan Corez (łowca ego) ([komentarze] Błąd w systemie - EP (behemot))
- Moby (szmugler informacji) ([komentarze] Błąd w systemie - EP (behemot))
Inne:
- Rekrutacja

// Tu będą odnośniki do postów w komentarzach zawierających jakieś ważne dane.

Ważne zasady:

- Odpisujemy w ciągu 4 dni. Post nie powinien być krótszy niż "na awatar", za wyjątkiem scen akcji.
- Dobrze się bawimy.

Estetyka postów:

Tak piszemy zwykły tekst.
-A tak wypowiedź postaci -
~A tak jej myśli.~
Czasoprzestrzeń
- jeśli chcemy zaznaczyć miejsce akcji lub czas, zwłaszcza jeśli ulega zmianie względem poprzedniego posta. np Habitat Hellfire, 0666 UTC na początku akapitu.
Tak zaznaczamy ważne nazwy gdy trzeba. Ja np w ten sposób oznaczam pojawienie się nowych bnów, miejsc, przedmiotów czy nazw własnych. Przydaje się by potem odnaleźć ważny kawałek w ścianie tekstu. Nie trzeba tego pogrubiać zawsze.
- Obrazki postacie muszą mieć szerokość 200pks, wysokość dowolna. (mogę komuś obrobić jak dostanę materiał)
- Obrazki w poście centrujemy. Rozmiar obrazka powinien być nie być szerszy niż 500pks i ogólnie dostosowany do ilości tekstu.
- Muzyczka jako linki. Autoodtwarzanie to zło. Piszemy w 3 osobie czasu przeszłego. Wszystko można negocjować.

***
Zaczynamy, na razie jest nas troje: Ja, Miriarnder, Lirymoor. Założyłem temat z sesją, ale serwer odmawia współpracy więc niewiele tam jest. W wolnej chwili możecie uzupełnić swój panel, wkleić obrazek itp. Na razie nic nie piszcie w przygodzie. W swoim pierwszym poście wklejcie opis postaci, niech on będzie "użytkowy" bez niepotrzebnej stylizacji. W moim podpisie znajdziecie linki do tematów powiązanych z sesją.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra

Ostatnio edytowane przez behemot : 15-12-2010 o 23:57.
behemot jest offline