Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2010, 01:16   #2
Miriander
 
Miriander's Avatar
 
Reputacja: 241 Miriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie coś

Nanami Sasakawa, jak na agenta Firewallu przywiązuje dość dużą wartość emocjonalną do swojego morfa typu Remade, w którym najczęściej operuje. Można jednak zrozumieć to przywiązanie: mierząca dobrze ponad 2.4 metra ‘kobieta’ musiała zostać wyrzeźbiona na zamówienie za pokaźną sumę nakładów finansowych. Jej rysy twarzy są w równym stopniu atrakcyjne, jak i mogą się zdawać niesamowicie egzotyczne lub wręcz obce dla biokonserwatynych mieszkańców wewnętrznego układu słonecznego. Rzeźba twarzy jest inspirowana urodą azjatycką, ale nienaturalnie gładka cera i bardzo duże w stosunku do malutkiego, zadartego lekko w górę noska oczy zdają się mieć mało z nią wspólnego. Cienkie pasemka jaśniejących bielą włosów opadają mniej więcej na wysokość małych piersi kobiety. Kształty jej talii i bioder mają doskonałe proporcje, lecz chudość jej ciała, długie kończyny i palce sprawiają, że jej sylwetka nie ma ciepłego, miłego oku charakteru, ale nieodmiennie unosi się nad nią aura obcości i nienaturalności. Kobieta podkreśla często swoje kształty ubierając się starannie w kreacje od Lunarskich projektantów mody, szczególnie starając się, by jej ubrania miały liczne unoszące się i często splatające i rozplatające się razem elementy.

Styl: Nie została wyrzeźbiona na "lodową panią" lub "szklaną lalkę". To morf kobiety końca XXI wieku, przedsiębiorczej, niezależnej i chcącego od życia wycisnąć jak najwięcej. W pracy pracowita i nowatorska, w soc.networku miła i sympatyczna - a wszystko dzięki sprzężeniu potężnej mocy analitycznej z rozbudowaną sensoryką i zaawansowanym sterowaniem hormonalnym i warunkowaniem emocjonalnym w jeden synergiczny układ biologiczny.

Uwagi: Bardzo chce sprawiać wrażenie naturalnej, czasem aż do przesady: zadaje czasem błahe pytania lub popełnia specjalnie gafy byleby tylko nikt nie zauważył jej "wymeshowania". Zdaje się dość często wyłączać programowanie emocjonalne, jeśli sytuacja socjalna tego nie wymaga.
 

Ostatnio edytowane przez Miriander : 24-09-2010 o 14:58.
Miriander jest offline