Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2010, 01:58   #5
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Co do dalszych działań, chciałbym od was dostać coś o waszych preferencjach, i żebyśmy stwierdzili czy wasze postacie się znają. Jutro/dzisiaj jeszcze wrzucę opis jednej postaci.

Karta preferencji:
Chciałbym aby każde z was napisało mi jak lubi grać, albo jak się nastawia na tę sesję. Przesyłać można w temacie, albo na PW, albo i tak i tak. (w zależności od tego który punkt)

- Preferowany styl gry: Czyli jak lubicie grać, po prostu napiszcie to co uważacie za istotne i co chcecie powiedzieć. Teoretycznie chodzi o rzeczy typu ile wpływu na rzeczywistość, jak bardzo trzymać się mechaniki, czy bardziej opisywać wydarzenia z punktu widzenie przeżyć wewnętrznych postaci, czy też bardziej filmowo. Czy dopuszczacie prowadzenie postaci przez MG przez nudniejsze partie, czy też wolicie cały czas trzymać mocno swoją postać. Ale można napisać co wam się kojarzy z hasłem.
- Preferencje fabularne: Czy więcej akcji, pościgów, walki, monologów, dialogów, skradania...? Czy istnieje jakiś element który chciało by się zobaczyć? (typu koniecznie agenci Oversightu) //Tu nic nie obiecuje
- Mój własny wątek: Jeśli ma się ochotę na coś z KP, żeby bardziej się znalazło w sesji to napiszcie mi to na PW.

Jeśli komuś coś przyjdzie do głowy, że chciałby dopisać do karty, to niech działa tylko niech prześle mi aktualną wersję na PW.

Znamy się?
Ustalcie między sobą, czy wasze postacie już miały ze sobą do czynenia. A może coś o sobie słyszały, albo mają wspólnego znajomego/wroga... Ten wariant jest preferowany bo wygodny. Nie musi to być od razu wspólna akcja dla Firewallu, wystarczy że pójdą pierwsze koty za płoty.

Prepost
Jeszcze nic nie piszcie w związku z fabuła, jeszcze myślę nad haczykami, podejrzewam, że w weekend mi się wyklaruje i zacznę. Ewentualnie jeśli ktoś chce/ma czas, może napisać posta prezentującego postać w jakiejś neutralnej scenerii, zdecydowania bez związku z fabuła (a najlepiej o niej nie wspominając), chodzi o posta który mówi coś o naszej postaci. Może to być nawet forma swobodna, z odwołaniami do dziecińśtwa (ughm, no może tu przesadziłem, ale wiecie o co chodzi) Z ważnych rzeczy, to docelowo wasze postacie powinny znaleźć się na księżycu (Lunie). Ale też nie ma ograniczeń, do którego fragmentu życia postaci się odwołujemy.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra

Ostatnio edytowane przez behemot : 29-09-2010 o 02:03. Powód: na Lunie mają się znaleźć
behemot jest offline