Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2010, 21:41   #7
Lirymoor
 
Lirymoor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodze
Zgodnie z prośbą przedstawiam swoje preferencje krótko i zwięźle bo już i tak zmęczona jestem a jutro trzeba do pracy.

Styl gry – O przeżycia wewnętrzne Any zatroszczę się, aż będziesz miał ich dość ale o tym co czują BN chętnie bym poczytała. Nie mam też nic przeciwko bardziej filmowemu opisowi.

Fabuła – chciałbym zobaczyć śledztwo a poprzez nie głęboką integrację ze światem (przez co miałabym okazje go lepiej poznać) i wszelkimi NPC. Interakcje będą jak najbardziej mile widziane. Wolałabym raczej łamigłówki niż strzelanki chyba, że odpalisz nam BN co będzie robił za główną chodząca tarczę i skład broni w jednym :P

Mój własny wątek – Masz to w karcie ale ci jeszcze wyśle PM żebyś pamiętał

Znamy się – Postacie się znają. Kiedyś współpracowały pół roku wcześniej przy zabezpieczaniu nowej partii bakteriofagów nad którymi pracowała Nanami. Ana sprawdzała algorytmy i wyposażyła produkt w program strzegący praw autorskich, który sama w tym celu napisała. Nigdy się nie widziały ale współpraca przebiegała sprawnie. Obie się nawzajem sprawdziły przy czym Ana wyszła na tym lepiej ponieważ dane o Nanami są znacznie lepiej dostępne niż te o niej samej.
 
Lirymoor jest offline