Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2010, 01:19   #8
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 850 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Obiecany NPC dnia:


prof Wilhelm Higgins
Obecnie: Pracownik Somateku, programista edukacyjnych/szkoleniowych XP. Rozwiedziony. Również wykładowca i współzałożyciel Akademii dla bezcielesnych ( czyli ewakuowanych którzy nie dorobili się ciała i są trochę do tyłu względem współczesności). Ponoć pracuje też nad AI, ale nie jest uznawany za eksperta w tej dziedzinie. Również jeden z Agronautów. Jego morf przebywa na habitacie Mitra (orbita Luny).
Firewall: Jest agentem drugiej linii, prawdopodobnie infiltruje Exotech, gdzie ma dość wysoką pozycję. Być może też prowadzi wewnętrzne badania FW nad AI. Prawdopodobnie posługuję się pseudonimem Pigmalion. Jego indeks jest wysoko, choć hierarchia ważności pomiędzy Akademią/Karierą/Firewallem nie jest oczywista.
Wygląd: Urodził się na Lunie, używa zwykłego splicera w starszym wieku, wiecznie kulawego. Bardzo powściągliwy i ostrożny, aż za ostrożny. Opanowany, aż do pozbawionego uczuć, jego ego zostało wyszlifowane na "mentora", tak że niewiele zostało z starej osobowości. Kolekcjonuje antyki z Ziemi, choć nie jest na tyle zamożny by było o czym mówić, plotki mówią, że kolekcjonuje wspomnienia, bardzo dziwne doświadczenia z nielegalnych źródeł, ale to tylko paskudne plotki.
Poglądy: Często wypowiada się sceptycznie na temat rozwoju technologicznego, w skrócie "technologia tak, ale zastanówmy się co z tego wyniknie", uważany za techno konserwatystę. Co ciekawe nie wypowiada się zbyt często na temat Ewakuowanych choć dużo działa na ich rzecz.
Rola w przygodzie: Dyżurny pomocnik, zostanie wskazany przez Proxy jako informator.
//Jak ktoś chce to może się jakoś zapleść z Wilhelmem.

Z innych tematów:
NPCe - właściwie to nie mam nic przeciw żebyście przyzywali pomniejszych npców, zawsze to ktoś z kim można pogadać, whatever, chyba też sporo postaci determinuje jej stosunek do innych, więc nie ma co unikać ich pojawienia się, inna sprawa, że mogę potem takiego npca do czegoś wykorzystać.
Komentarze i przypisy - no nie wiem, z jednej strony nie chciałbym żadnych "dodatkow" nie fabularnych w poście, z drugiej szukanie dodatkowych treści w komciach, może być męczące i czasochłonne, zwłaszcza jak czytamy stare posty. Ale, ale... na pewno będzie tego mniej niż w tekście z rekrutacji. Może też zróżnicować w zależności od akcji, jak świat się wali, to nie ma co się rozpisywać nad historią miejsca, ale jak nic się nie dzieje, to można opisać to i owo.

Kodowanie:
Tag [ indent ] pozwala wciąć tekst.
Tag [ ukryj="ID" ] pozwala ukryć treść przed nieID (można to sobie podejrzeć przez drukuj, albo subskrybcje)
// Nie żeby od razu tego używać, ale jako ciekawostka.

Deklaracje/Informacje - komcie można wykorzystywać jako temat techniczny, zapytać, zamiast pisać krótkiego posta zadeklarować szybką akcję...

Prośba 1: Ustawcie sobie w panelu sesji subskrybcje sesji, tak na wypadek gdyby wrogi wywiad włamał się do bazy LI.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra

Ostatnio edytowane przez behemot : 05-12-2010 o 14:55.
behemot jest offline