Wątek: Studia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2010, 00:36   #2
Chester90
 
Chester90's Avatar
 
Reputacja: 1 Chester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumny
Powiem Ci tak ćwiczenia (czy to laboratoryjne, czy audytoryjne) zazwyczaj są obowiązkowe, chociaż ćwiczeniowcy też dopuszczają nieobecności (jedną lub dwie), natomiast wykłady są obowiązkowe wyłącznie na pierwszym roku. Później chodzisz jak chcesz, chociaż jak wykładowca Cię pamięta masz łatwiej w życiu :P Jeśli chodzi o zaliczanie przedmiotu jeśli się nie było na zajęciach to zależy od studenta (no i przychylności egzaminatora ). Masz dobre notatki i je rozumiesz i przyswoisz do egzaminu to zdajesz

Jednak to co napisałem to własne doświadczenie. I tak jest zazwyczaj. Nie wiem na jaką uczelnię się wybierasz, więc piszę wyłącznie orientacyjnie. Wszystko Ci zresztą wyjaśnią prowadzący na pierwszych zajęciach

Pozdrawiam, Chester.
 
__________________
Mogę kameleona barwami prześcignąć,
kształty stosownie zmieniać jak Proteusz,
Machiavela, łotra, uczyć w szkole.
Chester90 jest offline