Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2010, 21:07   #6
Sythriel
 
Reputacja: 1 Sythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnie
Co prawda moje jedyne kontakty z d&d miały miejsce poprzez różnorakie gry komputerowe dziejące się w tych realiach no i książki (szczególnie cykl o pewnym osławionym w różnych - nie zawsze dobrych aspektach drowie) to zgłoszę się. Mimo wszystko uważam, że na temat światów d&d wiem odpowiednio dużo (tak wiem FR to nie to samo co świat np. Planescape'a) Wielu ludzi zniechęcało mnie do "Lochów i smoków" skomplikowaną mechaniką spółka Z.O.O. Jednakże zawsze zachwycały mnie możliwośći jakie daje graczom ten system. Dlatego też pytam czy dyskryminujesz początkujących "dungeon playerów"?
 

Ostatnio edytowane przez Sythriel : 05-10-2010 o 21:35.
Sythriel jest offline