Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2010, 11:12   #7
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
No jak reszta załogi nie będzie mieć "ale" (a pewnie będzie mieć), to i logia niechętnie, bo niechętnie, ale przejdzie. Jeden warunek - świetna karta postaci, do której nie będę się mógł przyczepić. Logia to nagroda, właściwie to najwyższa nagroda, więc za darmo jej nie dostaniesz. Wszystko ma być uzasadnione, nie na zasadzie "znalazłem DF w skrzyni dziadka w piwnicy i nagle okazało się, że zamroziłem pół miasta, pomyślałem więc że fajnie będzie zostać piratem mimo że kumpel doradzał mi otwarcie własnego biznesu produktów mrożonych". Inna rzecz, że od razu mówię, że ciężko będzie Ci mnie przekonać do Logii dla nawigatora. Bo po co mu takie coś? Nawigator nie ma być armatą, ma być sprytny, inteligentny i zaradny. Ale jak mówię, wszystko leży w gestii reszty załogi.

Poniżej będę aktualizował małe zestawienie, które może nieco ułatwi Wam żywot.

Proponowane nazwy załogi: -;
Proponowane flagi: -;
Zgłoszeni: Szymji (doktor), Ajas (kapitan), Falarism (muzyk), Serafin (miecznik), Noraku (nawigator), ZelieL (muzyk), Jubiliana (kucharz), Famir (mechanik), Nemo (mechanik/nawigator/snajper), Werter (strateg/historyk?);
Przyjęci: -;
 

Ostatnio edytowane przez Sierak : 10-10-2010 o 14:34.
Sierak jest offline